05 Aralık 2020 Cumartesi

Bizim Gazete

Tuna, 'Ak Parti ilk iki dönem çok iyiydi'

-tuna-ak-parti-ilk-iki-donem-cok-iyiydi

Tuna, 'Ak Parti ilk iki dönem çok iyiydi'
23 Ekim 2020 Cuma 15:15

Adalet ve Kalkınma Partisi Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna; Teşkilat başkanı Ahmet Arslan ve Medya Tanıtım Başkanı Yunus Küçük ile birlikte   Körfez'de ki basın mensuplarıyla bir araya gelerek, genel ve yerel siyaset  hizmetler hakkında bilgi verdi.  Ak Parti'nin ilk iki döneminin çok muhteşem olduğunu belirten Tuna,  daha sonra ki  dönemlerde iç ve dış saldırılar nedeniyle bir önceki dönemlere göre daha durgun geçtiğini söyledi.  2023 yılından sonra Türkiye'yi hiç kimsenin tutamayacağını vurgulayan Tuna, " Ak Parti 19 yıllık bir siyasi partidir. Bunun 18 yılı iktidarda geçmiştir. Girmiş olduğu bütün seçimleri kazanan Türk Siyasi tarihinde tek partidir. Ak Parti teşkilatları son derece omurgalı bir teşkilata sahiptir.Yeni üye çalışmaları başlattık. Kocaeli'nin üye hedefi 35 bindir. Bu hedefin 3 bini Körfez için verilen bir hedeftir. Şu anda 1500 üye yaptık. Türkiye genelinde ise 10 milyon 800 bin üyemiz bulunmaktadır." dedi.

Belediye başkanı ile uyumlu bir şekilde Körfez'e hizmet  ettiklerini belirten Tuna, "Ak Parti iktidarında Körfez çok önemli hizmetlere kavuştu. Öyle inanıyorum ki 2021 yılı çok önemli yatırımların yapılacağı bir yıl olacaktır. Birlik ve beraberlik içinde hizmetlerin en güzeli ve en iyisini yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz."dedi.

TÜRKİYE DÜNYANIN SİGORTASIDIR

Türkiye Dünya'nın sigortası konumunda olduğunu belirten Tuna, " Türkiye Dünya'da bir sigorta görevi üstlenmektedir. Burada sıkıntı olursa dünyada olur. Biz, Ayasofya'yı açarak dünyanın bozulmuş sigortasını yeniledik."dedi.

 Haber okunma sayısı: 279

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Marina Müslüman Oldu

Marina Müslüman Oldu

Özel çocuklar için ‘özel’ okul

Körfez Belediyesi, özel gereksinimli çocuklar için önemli bir çalışmayı hayata geçirdi. Özel çocukların

Mustafa Bektaş'da Pozitif Çıktı

Mustafa Bektaş'da Pozitif Çıktı

Başkan Söğüt’ten Engelliler Günü mesajı

Başkan Söğüt’ten Engelliler Günü mesajı

Spor salonu ve gençlik merkezi için imzalar atıldı

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, son meclis toplantısında spor salonu için müjdeyi verdi. Başkan

Esnafa 1.000’er lira ayni yardım

Esnafa 1.000’er lira ayni yardım

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI