21 Mayıs 2019 Salı

Bizim Gazete

Şener Söğüt; aday adayı oldu

-sener-sogut-aday-adayi-oldu

Şener Söğüt; aday adayı oldu
01 Aralık 2018 Cumartesi 16:27


Adalet ve Kalkınma Partisi Körfez İlçe Başkanı Şener Söğüt; Körfez Belediye Başkan Aday Adayı oldu. Adaylık dosyasını teslim etmek için sevenleriyle birlikte parti binasına gelen Şener Söğüt'e, mevcut belediye başkan aday adayları; sivil toplum örgütü temsilcileri, teşkilat mensupları, muhtarlar; muhtar adayları ve yüzlerce insan destek verdiler. Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen adaylık başvuru dosyasını İlçe Başkan vekili Selami Tanış'a teslim etti. Dosyayı alan Selami Tanış, bu kadar aday adayının olmasını zenginlik olarak değerlendirdi ve adaylık yolunda Şener Söğüt'e başarılar dilediğini söyledi.

BİZ DİĞERLERİNDEN FARKLIYIZ

Daha sonra adaylık konusunda düşüncelerini  belirten Şener Söğüt, kendisini desteklemeye gelenlere teşekkür ettiğin belirterek, " Hamdolsun ilçemizde 31 Mart 2019 Yerel Seçim sürecinde, Belediye Başkan Aday Adaylarımızın tamamı, sevgi, saygı, dayanışma, fedakarlık ve demokrasinin çok güzel bir örneğini başarabilen, farklı bir ekip olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur. AK Parti'yı işte diğer partilerden ayıran özelliğin bu ruh ve bakış açısı olduğunu da ayrıca vurgulamak isterim. Bu vesile ile tüm Belediye Başkan Aday Adaylarımıza yol arkadaşlarıma da teşekkür ve şükranlarımı sunar, başarılar dilerim. Bugün Körfez ilçemizde hamdolsun birlik ve beraberlik içerisinde coşku ve heyecan dolu bir Aday Adaylığı süreci gerçekleştiriyoruz. İlçemizdeki bu birlik ve beraberlik partimiz kurulduğu günden bugüne kadar hep süregelmiş bir durumdur. Önümüzde zorlu bir yerel seçim süreci var.

ZAFERLE ÇIKACAĞIZ Bu seçim sürecinde tüm arkadaşlarımızla birlikte el ele, gönül gönüle vererek, birlik ve beraberlik içerisinde geçmiş 14 seçimde olduğu gibi önümüzdeki 31 Mart Yerel seçimlerinden de zaferle çıkacağımıza inancım tamdır. İnşallah bu tarihi mücadeleyi de hep birlikte başarıyla neticeye ulaştıracağız. Allah bu birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Ak Parti iktidara geldiği ilk günden bugüne kadar ülkemize kazandırdığı hizmetleri bir çok engellemelere rağmen yapmıştır. Tüm bu engellemelere rağmen ülkemiz ekonomik, sosyal, sağlık, askeri ve bir çok alanda çok daha güçlü bir yapıya kavuşmuş olup yakın vadeli hedeflerimiz olan 2023 hedeflerine ulaşmaya çok az kalmıştır. 2023 hedeflerimize çok daha hızlı ulaşabilmek için 2019 yerel seçimlerinde Kocaeli de tekrardan 13-0 yapmamız, oylarımızı da çok daha yukarılara taşıyarak, milletimizin ve dünyadaki bütün mazlum, mağdur ve mahzunların umudu haline gelmiş olan liderimiz, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a Körfez ilçemizden çok güçlü bir destek göndermemiz ve ona ölümüne sahip çıktığımızı göstermemiz şart.

BİZ İNANANLARIN UMUDUYUZ

 Çünkü, "Osmanlı'nın artığısınız dediklerinde kahroluyorum" diyen Kerküklü nineye, "Bizi kimlere bırakıp gidiyorsunuz?" diye haykıran Şamlı dedeye, Şahadet parmağını İsrailli askerlere uzatarak,"Bir gün gelecekler" diye ağlayan çocuğa, Velhasıl-ı kelam, yürek bohçasında bize dair ağıt ve umut taşıyan her yere, her sese, herkese... Bütün Türk-İslam illerine, yurtlarına, umut olmak için şart. Bizim omuzlarımızda işte böylesine ağır bir yük var. Genel Başkanımız işte bu yüzden gece gündüz demeden bu kutsal dava için çalışıyor, Cumhurbaşkanımız canını bu ülkeye feda etmiştir. Suikastlara maruz kalmıştır, sabah akşam devlet için sokakta, milleti için sabahı akşam etmiştir. İşte bizlerde Cumhurbaşkanımızın yükünü bir nebze olsun hafifletmek için var gücümüzle gece gündüz demeden çalışmalıyız, koşmalıyız.

SORUMLULUK ALMAK İÇİN ADAYIM

İşte bende 16 yıldır AK Davamızın bir çok kademesinde bu hedef ve amaçlar için ülkemizi büyük Türkiye hedefine ulaştırmak, bu kutlu sevdanın faili olmak, sorumluluk almak, ilçemizde bugüne kadar yapılan bunca güzel hizmetlere yenilerini katmak, Önceki yerel seçim sloganlarımız olan, 2004 de Yerel Kalkınma Başlıyor, 2009 da Marka Şehirler, 2014 de Daima Hizmet Daima Millet, Sloganlarımıza, inşallah 2019 da da Hizmet belediyeciliğini daha fazla gönül belediyeciliği anlayışıyla ile daha da üst noktalara taşıyarak, adeta şairlere ilham veren şarkılara konu olan bir belediyecilik anlayışı için ve de en önemlisi Recep Tayyip Erdoğan'ın yazdığı destanlarda kahraman olmak için bugün Körfez Belediye Başkan Aday Adayı olarak huzurlarınızdayım. Destek ve dualarınızı bekliyorum. Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin diyor, şu dörtlükle sözlerime son veriyorum. Başımıza ne gelirse gelsin güzeldir, Çünkü onu yazan güzeldir, Biz, bizim için en güzelini yazana teslimiz, Bundandır huzurlu oluşumuz.Haber okunma sayısı: 733

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Körfez’de ilk defa ucuzluk panayırı yapılacak

Körfez’de ilk defa ucuzluk panayırı yapılacak

Körfezli gençlerin geleceği Akademi Lise ile şekillenecek

Akademi Lise’yi Kocaeli’nin tüm ilçelerine yaymak için çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyesi,

Sarı Kumbaralar ile 40 ton atık toplandı

Körfez Belediyesi tarafından tekstil atıklarının ekonomiye tekrar kazandırılması için ilçenin 56 farklı

Körfez’de Ramazan geceleri

Körfez’de Ramazan Gecelerinde büyükler ilahiler ile güzel bir akşam geçiriyor, çocuklar ise gösteriler ile

‘Hacivat ve Karagöz’ ile kahkahaya doydular

Körfez’de bu sene de Ramazan ayı etkinliklerinin adresi Demokrasi ve Şehitler Meydanı oldu. Hava koşulları

Körfez’de ilk meclis toplantısı

Körfez Belediyesi Nisan Ayı Meclis Toplantısı Şener Söğüt’ün başkanlığında gerçekleştirildi.

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI