bizimgazete

24 Ocak 2020 Cuma

Bizim Gazete

'O ÖDÜLÜ HAK ETMİYORSUN'

-o-odulu-hak-etmiyorsun

Milliyetçi Hareket Partisi Körfez İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Babuccu, Gençlik ve Spor bakanlığı tarafından pop müzik sanatçısı Aleyna Tilki'ye verilmesi planlanan 'Gençlere İlham Veren Sanatçı' ödülüne çok sert tepki gösterdi ve 'Haketmiyorsun' dedi.
14 Aralık 2019 Cumartesi 10:19

Milliyetçi Hareket Partisi Körfez İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Babuccu, Gençlik ve Spor bakanlığı tarafından pop müzik sanatçısı Aleyna Tilki'ye verilmesi planlanan 'Gençlere İlham Veren Sanatçı' ödülüne çok sert tepki gösterdi ve 'Haketmiyorsun' dedi.

 

İŞTE EMİNE BABUCCU'NUN O SERT AÇIKLAMASI:

 Evet Şarkıcı Aleyna Tilki Devlet Büyüklerimizin takdiri üzerine Bakanlıktan almış olduğun gençlere ilham veren ödülü haletmiyorsun.Üstüne geçliğimize büyük kötülüğün var.İlham vermeyi bırakın her hareketin sözlerin hayasızlığı terbiyesizliği ukalalığı ve kendini beğenmişliği öğretiyor. Her sözün her hareketin olay, hakkını yemeyelim sesin güzel oda Allah Vergisi ama gerisi yok. Senin yerine 15. Yaşındaki iki kolu da olmayan Türk Yüzücümüz Sümeyye Boyacı almalıydı. Bir insanın en büyük eksikliklerinden birisi kolları, ben kendi kendime düşünüyorum acaba kolumu geçtim tek parmağım yada elim olmasaydı Allah muhafaza ne kadar ne yapabilirdim. Belkide büyük eksiklikler yaşardım. Eminim çoğu herkes de yaşar. Ama o kızımız Sümeyye, eksikliği bırak iki kolu olmadan ayaklarıyla çizdiği resimleriyle dünyaya sesini duyurdu. Çizmiş olduğu resimler yurt dışında satılmaya başlandı. Senden Almadığı İlhamı, O Balıklardan almış. Ve Yüzmeye karar vermiş. Eminim kolay olmamıştır. Ama Başardı. 2018 Yılında Paralimpik Yüzme Şampiyonasında Dünya Şampiyonu oldu. Ve Dünyaya Bir Türk'ün Azminden hiç bir şey kurtulamaz,mesajını verdi. Ve bizleri onurlandırdı. Şimdi Soruyorum İki Kolu Olmadan O kadar zorluklara rağmen başaran ve gençlerimize bakın ben kollarım olmadan başardım ve yaptım sizde isterseniz her şeyi başarabilirsiniz diye yol gösteren mesaj veren kızımız SÜMEYYE mi almalıydı? Yoksa kıçını başını sallayarak ukalaca terbiyesizce hareket eden  gençlerimize hem fikir hem de hareketlerle kötü örnek olan Aleyna Tilki'mi  ödül almalıydı? Kendim cevabını biliyorum da birde size sorayım dedim

VESSELAM...

SAĞLICAKLA KALINHaber okunma sayısı: 681

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

İlimtepe yolu asfaltlandı

Büyükşehir Belediyesi, Körfez ilçesi Hacı Osman ve İlimtepe Mahalleleri arasındaki, Nihal Atsız Caddesi ve

Başkan Söğüt, “Daima iş birliği içinde olacağız”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, İl Jandarma Komutanı Albay Osman Aslan'ı ziyaret etti.

Körfez Şehitliği bakıma alındı

Körfez Belediyesi tarafından Asri Mezarlık içerisinde bulunan şehitlik bakıma alındı. Genel temizliği yapılan

Körfez’de yılın ilk meclisi yapıldı

Körfez Belediyesi’nde 2020 yılının ilk meclis toplantısı gerçekleştirildi. 14 gündem maddesinin

Başkan Söğüt, Yıldız’ı ağırladı

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, CHP’nin yeni Körfez İlçe Başkanı Bülent Yıldız ve meclis

Ölçü ve tartı aletleri beyan işlemleri başladı

Körfez Belediyesi, esnafın kullanmış olduğu ölçü ve tartı aletlerinin kontrol ve muayenesi için bildirim

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI
bizimgazete