SAADET

17 Şubat 2019 Pazar

Bizim Gazete

MHP İLK SKM’Yİ AÇTI

-mhp-ilk-skmyi-acti-

MHP İLK SKM’Yİ AÇTI
10 Şubat 2019 Pazar 16:10

Milliyetçi Hareket Partisi Körfez İlçe Teşkilatı; yapılacak olan yerel seçimler için Kocaeli genelinde ilk Seçim Koordinasyon Merkezi'ni açan ilçe teşkilatı oldu. SKM binasının açılışı için düzenlenen törene; katılım oldukça yoğun oldu.  

İlçe Başkanı Zeki Gürsu ve SKM Başkanı Latif İşçen tarafından hazırlanan SKM merkezi AK Parti yönetiminin de katıldığı törenle açıldı. Tütünçiftlik Güney Mahallesi Tuğrul Caddesi Demirkol Sokak üzerinde açılışı yapılan SKM’nin kurdele kesimine Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez Belediye Başkan adayı Şener Söğüt, AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Tuna, MHP İlçe Başkanı Zeki Gürsu, MHP eski Kocaeli Milletvekili ve İl Başkanı Kemal Köse, AK parti ilçe yönetimi ve meclis üyesi aday adayları, MHP İlçe teşkilatı ve meclis yesi aday adayları ile kalabalık davetli gurubu katıldı. 

Açılış konuşmalarında, Cumhur İttifakı için iki partinin birleştiği ve ülkenin bekası için sahada mücadele edileceği söylendi. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran konuşmasında, “Bu milletin bekası için serdende, yardan da vaz geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkan Devlet Bahçeli’den Allah razı olsun” dedi. 

SEÇİMİ YÜZDE 60'LA ALACAĞIZCumhur ittifakı Körfez Belediye Başkan adayı Şener Söğüt konuşmasında, “İnşallah gece gündüz Cumhur ittifakı olarak çalışıp seçimi kazanacağız. Hem Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, hem de Devlet Bahçeli gece gündüz bu ülke için çalışıyorlar. Ekibimizle birlikte Körfez için çalışmaya hazırız. Körfez'de en az yüzde 60 oy alacağız.” dedi. MHP İlçe Başkanı Zeki Gürsu ve AK parti İlçe Başkanı Ramazan Tuna’da konuşmalarında sahada birlikte çalışacaklarını ve bir birlerine destek vereceklerini söyledi. Konuşmalar sırasında Cumhur ittifakı adayı Şener Söğüt kürsüde Bozkurt işareti yapınca alkışlandı. Konuşmaların ardından Kocaeli’nde ki ilk SKM merkezi açılışı gerçekleştirildi

GÜRSU OY İSTEDİ

Ekibiyle birlikte kürsüye gelen MHP İlçe Başkan Zeki Gürsu ise, gitmedik yer; sıkmadık el bırakmayacaklarını; Ülkeye Baka; MHP'ye Vefa, Ülkücüler Meclise sloganı ile çıktıkları yolda; Ak Partililerden de meclis için oy beklediklerini ifade etti.

 

Haberin etiketleri:

MHP İLK SKM’Yİ AÇTI


Haber okunma sayısı: 353

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Körfez’de Şener Söğüt coşkusu

AK Parti’de Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt için düzenlenen aday tanıtım töreninde coşku ve

Aday tanıtım töreni sırası Körfez’de

AK Parti'de belediye başkan adaylarının belirlenmesinin ardından başlayan aday tanıtım töreni, yarın Körfez

Farklı kültürler bizim zenginliğimiz

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, SKM programları kapsamında Körfez Mardinliler

AK Parti Körfez’de mülakatlar tamamlandı

AK Parti’de ilçe belediye meclis üyesi aday adayları için Körfez’de mülakat heyecanı yaşandı

Körfez Belediyesi’nden Bir Köprü Daha

Körfez Belediyesi’nden Bir Köprü Daha

Körfez’e Yeni ve Modern Parklar

Körfez’e Yeni ve Modern Parklar

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI