SAADET

17 Şubat 2019 Pazar

Bizim Gazete

'Mahallemize hastane kazandıracağım'

-mahallemize-hastane-kazandiracagim

Gazetemizi ziyaret eden İlimtepe Mahallesi Muhtar Adayı Sedat Kaleli; 'Mahallemize hastane kazandıracağım'
11 Şubat 2019 Pazartesi 07:29

 Gazetemizi ziyaret eden İlimtepe Mahallesi Muhtar Adayı Sedat Kaleli;

        'Mahallemize hastane kazandıracağım'

        İlimtepe Mahallesi Muhtar Aday ı Sedat Kale; muhtarlığına aday olduğu İlimtepe Mahallesi'ne hastane kazandırmak için var gücüyle mücadele edeceğini söyledi.  Ayrıca maddi kaynakları tamamen kendi imkanlarından olmak üzere; vatandaşlardan bir kuruş dahi talep edilmeden özellikle kadınların her türlü sosyal aktivitelerini yapacağı Sosyal Tesisi İlimtepe Mahallesi'ne yapacağını söyleyen Kaleli; " Benim amacım içinde yaşadığımız mahalleye hizmet etmek; insanlara faydalı olmaktır' dedi.

        HASTANE BENİM HAYALİM

        İlimtepe Mahallesi'nde yaşayan insanların sağlık konusunda oldukça mağduriyetler yaşadığını belirten Muhtar Adayı Sedat Kaleli, " Acil bir durumda şehir merkezinden ambulans gelene kadar istenmeyen durumlar olabiliyor. Bu yüzden İlimtepe Mahallesi'nin ve diğer 13 köyün yararlanması için 24 saat hizmet veren tam donanımlı bir ambulansı ve mini bir hastaneyi mahallemize kazandırmak benim en büyük hayallerimdendir. Bu hastanenin yapılacağı yer şu anda mevcuttur. Kalıcı Konutlar alanında sağlık ocağı olarak tahsis edilen ancak bu güne kadar yapılmayan arsaya; mini bir hastane yapılması için gecemi gündüzüme katacağım. Gitmedik yer; çalmadık kapı, müracaat etmedik makam bırakmayacağım ve bu hastaneyi İlimtepe'ye kazandıracağım' dedi.        KENDİSİNDEN BAHSETTİ

         Kendisi hakkında kısa bilgi de veren Kaleli, " Ben Sedat Kaleli!.. 1964 doğumluyum. Özel bir şirketten mutemet olarak emekli oldum. Evli ve iki çocuk babasıyım. Eşim ev hanımıdır. Muhtarlığına talip olduğum İlimtepe Mahallesi 4. Etap'ta 13 yıldır ikamet etmekteyim.çinde yaşadığımız mahallemize hizmetlerin en güzelini getirmek için; gece-gündüz demeden; var gücümüzle çalışacağız. Çalmadık kapı; gitmedik makam bırakmayacağız. Başarmak için çalışmak; işin takipçisi olmak ve mahallemize kalıcı eserler bırakmak; bizim en büyük hizmet anlayışımız olacaktır."dedi.

        BEDEL ALMAYACAĞIM

        Kaleli, " Muhtarlık; bir meslek değil; bir hizmet kurumudur. 'Sizin en hayırlınız, insanlara en çok faydalı olanınızdır' düşüncesiyle çıkmış olduğumuz bu hizmet yolunda; sizlerden 'SADECE BİR DÖNEM İÇİN YETKİ TALEP EDİYORUM.  Biliyorum ki; hizmetin hiç bir zaman bedeli olmaz. Hiç bir maddi beklentimiz olmaksızın biz mu hizmete talibiz; bu nedenle de halkımızdan MUHTARLIK HİZMETLERİNDEN HİÇ BİR BEDEL ALINMAYACAKTIR."dedi

        SOSYAL DAYINIŞMA TESİSİ

        Sosyal bir tesis kuracağını da belirten Kaleli, " Tamamen maddi finansmanı şahsımdan karşılanmak üzere 120 metrekarelik  hizmet alanı olan; taziye hizmetinin verileceği; toplantıların yapılabileceği ve farklı aktivitelerin içinde gerçekleştirilebileceği KADINLARIMIZA yönelik SOSYAL DAYANIŞMA tesisi kurulacaktır. ULAŞIM, konusunda vatandaşlarımızın yaşadığı mağduriyetleri gidermek için devletin ilgili kurumlarıyla irtibata geçerek; yaşanan mağduriyetlerin giderilmesini sağlayacağım. Yollarımızın, kaldırımlarımızın, caddelerimizin, sokaklarımızın, parklarımızın ve çevremizin modern bir görüntüye kavuşması için devletin bütün imkanlarından faydalanarak; bu hizmetlerin mahallemize gelmesini sağlayacağım. Mahallemizde bulunan işsiz gençlerimize istihdam imkanları oluşturmak için, fabrika ve diğer iş istihdamı sağlayan yerlerle irtibata geçerek; işsiz gençlerimize destek olacağım. Mahallemizin belirli yerlerine TALEP ve ŞİKAYET  KUTULARI koyacağım ve buralardan gelen taleplere ve şikayetlere göre hizmet üreteceğim.  AİLE MAHREMİYETİ, benim kırmızı çizgimdir. Eşim, mahallede bulunan kadınlarımızın her türlü sorunlarında yanında olacak; çözüm konularında elimizden gelen gayreti göstereceğiz."dedi.

       

 Haber okunma sayısı: 319

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Körfez’de Şener Söğüt coşkusu

AK Parti’de Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt için düzenlenen aday tanıtım töreninde coşku ve

Aday tanıtım töreni sırası Körfez’de

AK Parti'de belediye başkan adaylarının belirlenmesinin ardından başlayan aday tanıtım töreni, yarın Körfez

Farklı kültürler bizim zenginliğimiz

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, SKM programları kapsamında Körfez Mardinliler

AK Parti Körfez’de mülakatlar tamamlandı

AK Parti’de ilçe belediye meclis üyesi aday adayları için Körfez’de mülakat heyecanı yaşandı

Körfez Belediyesi’nden Bir Köprü Daha

Körfez Belediyesi’nden Bir Köprü Daha

Körfez’e Yeni ve Modern Parklar

Körfez’e Yeni ve Modern Parklar

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI