KELEŞOĞLU

17 Ağustos 2018 Cuma

Bizim Gazete

KTO'da kılıçlar çekildi!..

-ktoda-kiliclar-cekildi

Körfez Ticaret Odası seçimleri için, kılıçlar çekildi. Çalışmalar yoğunlaştı. Komite bazında çalışmalar aralıksız devam e diyor. Seçimler ise 5 Nisan tarihinde yapılacak.
11 Mart 2018 Pazar 13:48


 

ERDOĞAN BOZKURT ADAY

Seçimler ertelenmeden önce 'Mehmet Allak' etrafında hareket eden grup, Mehmet Allak'ın 'Ben Aday değilim' açıklamasından sonra Mavi Petrol İstasyonunun sahibi genç girişimci iş adamı Erdoğan Bozkurt etrafında toplandı. Erdoğan Bozkurt'a Rahmetli Mustafa Efe'nin çalışma arkadaşları, dostları ve sevenleri de destek veriyor. Daha önce  başkanlık için adı geçen FSL Şirketler Topluluğu'nun yönetim Kurulu Başkanı Hacı Latif İşçen'de destek veriyor.

 8 YILDIR ÇALIŞIYOR

Rahmetli Mustafa Efe'nin başkanlığı döneminde çeşitli senaryolarla başkanlık çalışması içine giren TÜRKÖZ İnşaat Firması'nın sahibi Recep Öztürk, KTO'da başkanlığı alabilmek için bütün imkanlarını seferber etmiş durumda.7 yıldır çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Recep Öztürk'e , 'Beni Recep Öztürk kandırdı' diye usta gazeteci Aysun Erenkaya'ya röportaj veren Sibel Moralı'nın da destek vermeyeceği iddia edildi.

 

MORALI ADAY DEĞİL

 

Mevcut Başkan Sibel Moralı, yapılacak olan seçimlerden kendisinin de bulunduğu komiteye bile aday olmayacağını açıkladı. Bilindiği gibi Moralı, seçimler ertelenmeden önce, 'Ben bu makama gelmeden önce bir ekiple yola çıktım. Ekibime söz vermiştim. Şimdi Recep  Öztürk olacağı için ben onunla hareket ediyorum' demişti. Daha sonra ise yapılan aday tanıtım toplantısı sonrası Aysun Erankaya'ya verdiği röportajda , 'Recep Öztürk beni kandırdı' diye açıklamada bulunmuştu. Bu açıklama sonrası Recep Öztürk ile Sibel Moralı arasında sert rüzgarların esmesine neden olmuştu. Sibel Moralı son alarak yaptığı açıklamada ' Ben aday değilim. Komiteye bile aday değilim' diye açıklamada bulundu. 

 

RAHMETLİ EFE EKİBİ TÜRKÖZ'E KARŞI

Mustafa Efe'nin vazife yaptığı dönemlerde Rahmetli Mustafa Efe'ye kazan kaldıran Recep Öztürk ve ekibine, Mustafa Efe'nin ekibi  tepki gösteriyor. Bu nedenle de yapılacak seçimlerde Recep Öztürk ve ekibini desteklemeyeceği gelen bilgiler arasında.

 

Haberin etiketleri:

KTO'da kılıçlar çekildi!..


Haber okunma sayısı: 707

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

yasi-kucuk-yuregi-buyuk

YAŞI KÜÇÜK, YÜREĞİ BÜYÜK!..

17 Ağustos 2018 Cuma 10:24
-hizmet-icin-aday-oldum

Hizmet için aday oldum

17 Ağustos 2018 Cuma 08:02

KÖRFEZ GÜNDEMİ

Camilerimizi önemsiyoruz

Camilerimizi önemsiyoruz

Otoban Üstü Camii’nde çalışmalar devam ediyor

Otoban Üstü Camii’nde çalışmalar devam ediyor

Şehit ailelerine ziyaret

Şehit ailelerine ziyaret

Baran’ın 17 Ağustos Deprem Mesajı

'Unutmayacağız, Unutturmayacağız' Belediye Başkanı İsmail Baran’ın 17 Ağustos Deprem Mesajı

Körfez’in köylerine Osmanlı çeşmeleri

Körfez’in köylerine Osmanlı çeşmeleri

Mezarlık yoluna ve çevresine asfalt

Mezarlık yoluna ve çevresine asfalt

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI