16 Kasım 2018 Cuma

Bizim Gazete

Irak'tan Vekillere; 'SİZE SESLENİYORUM!..' dedi ve EKLEDİ...

-iraktan-vekillere-size-sesleniyorum-dedi-ve-ekledi

Irak'tan Vekillere; 'SİZE SESLENİYORUM!..' dedi ve EKLEDİ...
01 Temmuz 2018 Pazar 08:38

Ankara'da Eylül isminde ki bir çocuğun tecavüz edilerek boş bir araziye gömülmesi, ülke genelinde insanların 'idam' taleplerinin  dillendirilmesine neden oldu. Bu acı ve vahşet  dolu durum karşısında ayağa kalkan ülke insanımız, tepkilerini dile getirdi. Özellikle hassas zamanlarda yaptığı açıklamalarıyla dikkat çeken Kars Ardahan Iğdır Vakfı Başkanı Mehmet ırak, yaşanan bu vahşetle ilgili milletvekillerine çağrı yaparak, sert bir açıklamada bulundu. Mehmet ırak açıklamasında, "TBMM'de Milletin namusuna, şerefine ve Ülkenin sınırlarına helal gelmesin diye, milletin sesi olması için, Ankara'ya gönderdiğimiz Vekiller. Size sesleniyorum. 

Eylül sizin kızınız olsaydı. Mecliste idam yasasını çıkartmak için, zerre sesiniz çıkacaktıysa, bugün susmayacaksınız. Yokmu TBMM'de idam yasasını getirebilmek için, mücadele edecek vekil yok mu. Biz neyin mücadelesini yapıyoruz. Devlet bu caniye cezaevinde nasıl yemek verir, nasıl yaşama hakkı verir. Eyyyyy Namaz kılıp, Şeriatın kestiği parmak acımaz diyen, mutaassıp vekiller. Allah size niçin benim kıssasımı ve yasalarımı kanunlarınızın içine koymadınız demeyecek mi? Niçin o yavruya bu işkenceyi yapanı asmadınız (recm) etmediniz demeyecek mi. 

Milleti temsil edecek vekillerin geleceği genel başkanlarının iki dudağının arasında olursa, mecliste seside çıkmaz soluğuda... Milletvekili bölgesel seçimlerle halkın sevdiği kişiyi seçeceği, genel başkanın şu yada bu olsun demeyeceği günler gelmediği müddetçe daha çoooookkkk eylüller tecavüze uğrayacak ve öldürülecekler.  Ben dilsiz şeytan değilim.

Allah'ım bu yavrunun intikamı sana kaldı. Bizden hiç bir şey olmaz. Konuşur konuşur anca nutuk atarız.  Klavye kahramanlığı yaparız." ifadelerine yer verdi.

 Haber okunma sayısı: 916

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

İlimtepe’de Körfez’in geleceğini planladık

İlimtepe’de Körfez’in geleceğini planladık

İlimtepe yolu büyük bir eksikliği giderecek

İlimtepe yolu büyük bir eksikliği giderecek

Körfez’de Atatürk saygı ve özlemle anıldı

Saatler 09.05’i gösterdiğinde; hayat adeta durdu… Körfez’de Atatürk saygı ve özlemle anıldı

‘Hoş Geldin Bebek’ yüreklere hoş geliyor

‘Hoş Geldin Bebek’ yüreklere hoş geliyor

Başkan Baran'dan 10 Kasım mesajı

Başkan Baran'dan 10 Kasım mesajı

Başkan Baran’dan Sarnıç Han’a inceleme

Başkan Baran’dan Sarnıç Han’a inceleme

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI