KELEŞOĞLU

17 Ağustos 2018 Cuma

BİZİM GAZETE

Genç girişimcilerden Mehmetçik'e destek

-genc-girisimcilerden-mehmetcike-destek

Körfez'de lokantacılık yapan genç girişimci iş adamları Cafer Güncü ile Erdinç Kalender; pazartesi günü iş yerlerinde ki cirolarının tamamını Türk Silahlı Kuvvetlerine bağışlayacaklarını söylediler.
08 Şubat 2018 Perşembe 20:35


Körfez'de lokantacılık yapan genç girişimci iş adamları Cafer Güncü ile Erdinç Kalender;  pazartesi günü iş yerlerinde ki cirolarının tamamını Türk Silahlı Kuvvetlerine bağışlayacaklarını söylediler.

Körfez İlçe Güney Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi Tan Pasajı'nda Pasha isimli İşkembe-Kokoreç ve lokanta üzerine hizmet veren iş yerlerinin bir günlük cirosunu Türk Silahlı Kuvvetlerine bağışlayacaklarını belirten genç girişimci iş adamları Cafer Güncü ve Erdinç Kalender, 'Bu gün askerimiz sınır ötesinde vatanımıza-milletimize-bayrağımıza kasteden hainlerle mücadele ediyor. Mehmetçik orada zor şartlarda vazife yaparken; bizler burada oturamayız. Elbette bizlerinde üzerine düşen vazifeler vardır. Bu yüzden biz, pazartesi günü iş yerimizde ki cironun tamamını Türk Silahlı Kuvvetlerine bağışlayacağız. Bu konuda; Körfez Kaymakamımıza; Körfez Belediye Başkanımıza; Emniyet Müdürümüze; siyasi parti ilçe başkanlarına, daire müdürlerine, sivil toplum örgütü temsilcilerine ve iş adamlarımıza bu etkinlik hakkında bilgi verdik. Sosyal paylaşım sitelerinde hamasi nutuklar atmak değil, icraat yaparak vazife üstlenmek şarttır. Bizde kendi alanımızda, üzerimize düşeni yapmak için böyle bir etkinliği düzenledik. Etkinliğimize herkesi bekliyor; Mehmetçiğimize sahip çıkmaya davet ediyoruz."dediler.Haber okunma sayısı: 1792

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

yasi-kucuk-yuregi-buyuk

YAŞI KÜÇÜK, YÜREĞİ BÜYÜK!..

17 Ağustos 2018 Cuma 10:24
-hizmet-icin-aday-oldum

Hizmet için aday oldum

17 Ağustos 2018 Cuma 08:02

KÖRFEZ GÜNDEMİ

Camilerimizi önemsiyoruz

Camilerimizi önemsiyoruz

Otoban Üstü Camii’nde çalışmalar devam ediyor

Otoban Üstü Camii’nde çalışmalar devam ediyor

Şehit ailelerine ziyaret

Şehit ailelerine ziyaret

Baran’ın 17 Ağustos Deprem Mesajı

'Unutmayacağız, Unutturmayacağız' Belediye Başkanı İsmail Baran’ın 17 Ağustos Deprem Mesajı

Körfez’in köylerine Osmanlı çeşmeleri

Körfez’in köylerine Osmanlı çeşmeleri

Mezarlık yoluna ve çevresine asfalt

Mezarlık yoluna ve çevresine asfalt

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI