22 Ocak 2019 Salı

Bizim Gazete

Genç girişimcilerden Mehmetçik'e destek

-genc-girisimcilerden-mehmetcike-destek

Körfez'de lokantacılık yapan genç girişimci iş adamları Cafer Güncü ile Erdinç Kalender; pazartesi günü iş yerlerinde ki cirolarının tamamını Türk Silahlı Kuvvetlerine bağışlayacaklarını söylediler.
08 Şubat 2018 Perşembe 20:35


Körfez'de lokantacılık yapan genç girişimci iş adamları Cafer Güncü ile Erdinç Kalender;  pazartesi günü iş yerlerinde ki cirolarının tamamını Türk Silahlı Kuvvetlerine bağışlayacaklarını söylediler.

Körfez İlçe Güney Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi Tan Pasajı'nda Pasha isimli İşkembe-Kokoreç ve lokanta üzerine hizmet veren iş yerlerinin bir günlük cirosunu Türk Silahlı Kuvvetlerine bağışlayacaklarını belirten genç girişimci iş adamları Cafer Güncü ve Erdinç Kalender, 'Bu gün askerimiz sınır ötesinde vatanımıza-milletimize-bayrağımıza kasteden hainlerle mücadele ediyor. Mehmetçik orada zor şartlarda vazife yaparken; bizler burada oturamayız. Elbette bizlerinde üzerine düşen vazifeler vardır. Bu yüzden biz, pazartesi günü iş yerimizde ki cironun tamamını Türk Silahlı Kuvvetlerine bağışlayacağız. Bu konuda; Körfez Kaymakamımıza; Körfez Belediye Başkanımıza; Emniyet Müdürümüze; siyasi parti ilçe başkanlarına, daire müdürlerine, sivil toplum örgütü temsilcilerine ve iş adamlarımıza bu etkinlik hakkında bilgi verdik. Sosyal paylaşım sitelerinde hamasi nutuklar atmak değil, icraat yaparak vazife üstlenmek şarttır. Bizde kendi alanımızda, üzerimize düşeni yapmak için böyle bir etkinliği düzenledik. Etkinliğimize herkesi bekliyor; Mehmetçiğimize sahip çıkmaya davet ediyoruz."dediler.Haber okunma sayısı: 2016

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Mezunu olduğu okulda bu kez karne verdi

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, mezunu General Edip Bayoğlu İlkokulu’nda düzenlenen

16 Ocak, Kocaeli için onur günüdür

16 Ocak Basın Onur Günü dolayısıyla mesaj yayımlayan Şener Söğüt; 16 Ocak, Kocaeli için onur günüdür

Beyanname için son tarih 28 Şubat

Körfez Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürlüğü’nden uyarı; Beyanname için son tarih 28 Şubat

Başkan Baran, MHP’lileri ağırladı

Başkan Baran, MHP’lileri ağırladı

Hacı Osman’a bir işletme daha

Hacı Osman’a bir işletme daha

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI