23 Ekim 2018 Salı

BİZİM GAZETE

CHP'ye genç aday; Sevgi Yaman Kel

-chpye-genc-aday-sevgi-yaman-kel

CHP'ye genç aday; Sevgi Yaman Kel
11 Ekim 2018 Perşembe 20:41

Cumhuriyet Halk Partisi Körfez Belediyesi Meclis Üyeliğine; gençliğin sesi olarak Körfez İlçe Gençlik Kolları'nda vazife yapan; parti çalışmalarında her daim ön planda olan; çevresi tarafından oldukça çok sevilen; siyasetçi babanın kızı olan; başarılı çalışmalarıyla her daim taktir edilen Sevgi Yaman Kel'in müracaat edeceği bildirildi. Gençlik Kolları Başkanı Tolga Papakçı ve yönetimi ise Sevgi Yaman Kel'e tam tam destek verdiği belirtildi. Sevgi Yaman Kel, adaylık için ilçe binasına 18 Ekim'de müracaat edeceği ifade edoildi..

Gençlerden tam destek

Konu hakkında açıklama yapan Körfez ilçe Gençlik Kolları Başkanı Tolga Papakçı, Sevgi kardeşimiz gençlik kollarımızın adayıdır, biz belediye başkanlığı adaylık sürecinde kimseden yana olmayacağız ama gençlikten yana açıkça taraf olacağız. Sevgi partimizin emektar bir gencidir, gecesi gündüzüyle seçimlerde ter dökmüştür, emek vermiştir, yaptığımız toplantılar sonrası da gerek genç arkadaşlarımız gerekse şahsım adına sevgi kardeşimiz hepimizin ortak adayıdır. dedi.

Son günlerde gençlerin de adaylık başvurularına başladığı CHP’ de bu dönem listeler gençleşeceği önümüzde ki günlerde  yeni adaylarında çıkacağı konuşuluyor.SEVGİ YAMAN KEL KİMDİR? 

CHP Körfez Eski İlçe Yöneticisi Dursun YAMAN’ ın Kızı olan Sevgi Yaman KEL 1989 Körfez doğumlu. Kütahya Üniversitesi İşletme ve Anadolu Üniversitesi İktisat Mezunu olan Kel, Evli ve 1 çocuğu bulunmakta.

 Haber okunma sayısı: 284

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Büyükşehir tarihinin en büyük projesinin temeli atıldı

Kocaeli’nin ilk metro hattı olacak olan Gebze OSB -Darıca Sahil Hattının temeli atıldı

Körfez’de ‘eksik gramaja’ ceza

Körfez’de ‘eksik gramaja’ ceza

MHP Körfez’den KTO’ya Ziyaret

MHP Körfez’den KTO’ya Ziyaret

Viyadük altları bakıma alındı

Viyadük altları bakıma alındı

Ekmek Dünyası’nı Başkan Baran açtı

Ekmek Dünyası’nı Başkan Baran açtı

Bu iş aşk işi, gönül işi

Bu iş aşk işi, gönül işi

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI