21 Ocak 2019 Pazartesi

Bizim Gazete

Bozkurt Uslu'dan 'Birlik' toplantısı

-bozkurt-usludan-birlik-toplantisi

Bozkurt Uslu'dan 'Birlik' toplantısı
08 Ocak 2019 Salı 19:32

Cumhuriyet Halk Partisi Körfez Belediye Başkan Adayı Bozkurt Uslu, İlçe Örgütü'ne ve parti mensuplarına yönelik bir yemekli toplantı tertipledi. 'Birlik ve beraberliği' pekiştirme adı altında düzenlenen toplantıya; meclis üyeleri, ilçe yöneticileri, partinin önde gelen isimleri ve partililer katıldı. Kadın Kolları Başkanı Figien Ergün ve yönetimi; gençlik kolları başkanı Tolga Papakçı ve yönetimi ve meclis üyesi aday adayları da katıldı.Birlik ve beraberliğin adına düzenlenen toplantı; geniş katılımla gerçekleştirildi. Toplantıda morallerin yerinde olması; partilileri bir hayli sevindirdi.

DAĞDEVİREN, 'CHP HERKESİN UMUDUDUR'

Düzenlenen programda konuşan ilçe Başkanı Cavit Dağdeviren, aday adaylığı döneminde zorlu bir süreçten geçtiklerini belirterek, " Bu süre içinde ilçe örgütü mensupları olarak birlik ve beraberlik içinde olduk. Körfez'in geleceği için çalıştık. Kimseyi ötekileştirmeden; birlik ve beraberlik içinde hareket ederek mücadelemizin birinci aşamasını başarılı bir şekilde sonlandırdık. Esas süreç bundan sonra başlıyor. Daha çok bir birimize kenetleneceğiz; daha çok bir birimizle diyalog içinde olacağız ve Körfez'in ve Körfezlilerin ümidi ve umudu olan CHP'yi Körfez'de kazandıracağız. Hiç kimsenin aleyhinde konuşmamız olmayacaktır. Çünkü biz herkesin ve herke simin tek umudu konumundayız. Biz yaptığımız mücadele ile ülkeye örnek olduk; yapacağımız mücadelemizle de Körfez'i kazanacağız. Seçimi burada alana kadar çalışacağız."dedi.

USLU, 'KAZANACAĞIZ'Belediye Başkan Adayı Bozkurt Uslu ise yaptığı konuşmada Körfez'de belediyeyi kazanacaklarını belirterek, " Ben bu toprakların çocuğuyum. 30 yıl burası bize çok şeyler verdi. Şimdi bende Yarımcaya, Körfez'e bir şeyler vermek istiyorum. Ben örgütüme güveniyorum. Birlik ve beraberlik içinde hareket edeceğiz; Körfez'i mutlaka kazanacağız.  Kazanmaktan başka da alternatifimiz yoktur."dedi.Haber okunma sayısı: 361

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Mezunu olduğu okulda bu kez karne verdi

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, mezunu General Edip Bayoğlu İlkokulu’nda düzenlenen

16 Ocak, Kocaeli için onur günüdür

16 Ocak Basın Onur Günü dolayısıyla mesaj yayımlayan Şener Söğüt; 16 Ocak, Kocaeli için onur günüdür

Beyanname için son tarih 28 Şubat

Körfez Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürlüğü’nden uyarı; Beyanname için son tarih 28 Şubat

Başkan Baran, MHP’lileri ağırladı

Başkan Baran, MHP’lileri ağırladı

Hacı Osman’a bir işletme daha

Hacı Osman’a bir işletme daha

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI