19 Şubat 2018 Pazartesi

Bizim Gazete

Elektrik ve elekronikin adresi: BORAN ELEKTRİK

----elektrik-ve-elekronikin-adresi-boran-elektrik

Körfez İlçe Yarımca Mevkii Mimar Sinan ve Hacı Osman Mahallesi'nde elektrik ve elekronik hizmetleri üzerine faaliyet gösteren Boran Elektrik ve Elekronik isimli iş yeri, güvenin adresi konumunda bulunuyor.
12 Ağustos 2017 Cumartesi 09:21


 

Körfezli genç girişimci iş kadını Nagihan Yıldız ve eşi Bülent Yıldız tarafından işletilen Boran Elekronik ve Elektrik, kendi alanında marka hizmetlere imza atıyor. Boran Elektrik ve Elekronik isimli iş yerinde; toptan elekrtik malzemesi satışı, elektrik tamir ve tadilat işleri, uydu sistemlerinin kurulumu, güvenlik üzerine kamera ve elektronik gözetim sistemleri, kurulum hizmetleri, ev aletleri tamiri, tabela tamiri gibi konularda hizmet veriyor.  Güvenin en öncelikli konuları olduğunu belirten iş yeri sahibi genç girişimci iş kadını Nagihan Yıldız, "Boran Elektrik ve elekronik hizmetleri olarak elimizden gelen hizmetin en iyisini vermeye çalışıyoruz. Amacımız, güvenin adresi olmaktır. Yaptığımız her hizmetin takipçisi ve arkasında oluyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için en öncelikli vazifelerimizdendir. Elektrik malzemelerinin toptan satışı, tamir işleri, küçük ev aletlerinin tamiri, tadilat işleri, kurulum işlemleri, uydu sistemlerinin kurulumu gibi alanlarda hizmet veriyoruz. Biri Mimar Sinan Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi, diğeri ise Hacı Osman Mahallesi Bağdat Caddesi olmak üzere iki iş yerinde hizmet veriyoruz Firmamız,  2011 yından bu  yana elektrik-elektronik alanında faailiyet göstermekte olup uzman kadrosu ile elektrik tesisleri kurulumu,bakımı ,tadilatı,revizyonu,taahhüt hizmetleri-endüstriyel ve bireysel güvenlik sistemleri montajı ve projelendirilmesi yapılmaktadır. Alanında dünyanın ve ülkemizin en büyük ve kaliteli ürün üreten ithal eden firmaları ile iş ortaklığımız giderek artan ürün yelpazesi ile devam etmektedir.

"dedi.

 Haber okunma sayısı: 321

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • teşekkürler

    Misafir 17 Ağustos 2017 17:41 evet bende evimin işlerini yaptırdım gerçekten güleryüzlü ve temiz iş yapıyorlar,teşekkürler bizim gazete,teşekkürler boran elektrik

DİĞER HABERLER

jandarma-suc-makinesini-yakaladi

JANDARMA 'suç makinesini' YAKALADI

18 Şubat 2018 Pazar 09:41
-aysun-ile-birkan-muradina-erdi

Aysun ile Birkan muradına erdi

18 Şubat 2018 Pazar 07:06
-karadenizliler-mhpyi-ziyaret-etti

Karadenizliler, MHP'yi ziyaret etti

18 Şubat 2018 Pazar 06:53
-asenalar-cok-calisiyorlar

Asenalar, çok çalışıyorlar

18 Şubat 2018 Pazar 06:52

ALT KATEGORİLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Tuğgeneral Dalkıran’dan KOTSİAD’a iade-i ziyaret

Tuğgeneral Dalkıran’dan KOTSİAD’a iade-i ziyaret

Körfez’i yeşiliyle, kültürüyle koruyarak geliştireceğiz

Körfez’i yeşiliyle, kültürüyle koruyarak geliştireceğiz

Körfez’de ulaşım ağı genişliyor

Körfez’de ulaşım ağı genişliyor

İlimtepe Mezarlığı genişletiliyor

İlimtepe Mezarlığı genişletiliyor

Bir saat kulesi de Fatih Mahallesi’ne

Bir saat kulesi de Fatih Mahallesi’ne

Başkan Baran’a ‘Hocalı’ teşekkürü

Başkan Baran’a ‘Hocalı’ teşekkürü

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI