24 Eylül 2018 Pazartesi

Bizim Gazete

Eren Group’tan 7. Vestel mağazası Körfez’e

eren-grouptan-7-vestel-magazasi-korfeze

Kocaeli Vestellenmeye devam ediyor: Eren Group’tan 7. Vestel mağazası Körfez’e
22 Haziran 2018 Cuma 22:11

 Kocaeli Vestellenmeye devam ediyor:

 

Eren Group’tan 7. Vestel mağazası Körfez’e

 

  

25 yıldır Vestel’in Kocaeli bayisi olan Eren Group yedinci mağazasını Körfez ilçesinde açtı. Mağazanın açılışına Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan, Vestel Ticaret AŞ Genel Müdürü Ergün Güler, Satış Genel Müdür Yardımcısı Tarık Leloğlu, Anadolu Yakası Bölge Müdürü Ömer Songür ve Satış Müdürü Güven Tokdemir de katıldı.

 

 

 

Vestel’in 25 yıllık Kocaeli bayisi Eren Group, yedinci mağazasını Körfez ilçesinde hizmete açtı. Tuğrul Caddesi üzerindeki iki katlı 400 metrekarelik mağazanın açılışına Eren Group’un sahibi Zekai İren’in yanı sıra Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan, Vestel Ticaret A.Ş Genel Müdürü Ergün Güler, Satış Genel Müdür Yardımcısı Tarık Leloğlu, Anadolu Yakası Bölge Müdürü Ömer Songür ve Satış Müdürü Güven Tokdemir de katıldı.  Körfez Vestel mağazası akıllı telefondan, TV’ye, beyaz eşyadan küçük ev aletlerine geniş ürün gamı ve züccaciye bölümü ile hizmet verecek.

 

 

 

Eren Group’un sahibi Zekai İren, radyo ve televizyon tamirciliği ile başladığı iş hayatına 25 yıldır Vestel bayisi olarak devam ediyor. Zekai İren, haziran sonunda Yarımca’da sekizinci mağazayı da açarak yıl sonuna kadar 10 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

 

 

 

Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede; “Vestel olarak, Türkiye’nin dört bir yanına Vestel teknolojisini ulaştırmak, vatandaşlarımızın teknolojiye erişimini sağlamak için çalışmalarımızı var gücümüzle sürdürüyoruz. Yanımızda bizimle birlikte yürüyen iş ortaklarımızdan aldığımız destekle her geçen gün biraz daha büyüyoruz. Bugün, Kocaeli’de 25 yıllık ortağımızla 7. mağazamızı tüketici ile buluşturmak bizim için gurur vesilesidir. Yeni mağazamızın herkes için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

 

 

Eren Group’un sahibi Zekai İren “Eren Group olarak bugün yedinci mağazamızı açıyoruz. Körfez ilçesinde yaşayanları Vestel’le buluşturduğumuz için çok mutluyum. Kocaeli’ne yeni mağazalar da açacağız. 155 ülkeye ihracat yapan ülkemizin teknoloji şirketi Vestel’in iş ortağı olmaktan 25 yıldır büyük gurur duyuyorum” diye konuştu.Haber okunma sayısı: 1003

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Körfez’de sıkı denetim başarıyı da getirdi

Körfez’de sıkı denetim başarıyı da getirdi

Körfez'de muhtarlar toplandı

Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı tarafından Körfez’de gerçekleştirilen

Valilikten İntihar olayına açıklama geldi

Valilikten İntihar olayına açıklama geldi

O Babanın çocuklarına Fenerbahçe Sahip Çıktı

Kocaeli’de lisede okuyan oğluna okulun istediği pantolonu alamadığı için bunalıma girip intihar eden İsmail

TEM'de Feci Kaza üzdü

TEM Otoyolu Körfez ilçesi Şirinyalı mevkiine geldiğinde, sağ ön lastiğinin patlaması sonucu kontrolden

Körfez Belediyesi’nden AZEZ’E OKUL

Her şey minik Yahya’nın bir çağrısı ile başlamıştı; Körfez Belediyesi’nden AZEZ’E OKUL

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI