18 Ekim 2019 Cuma

Bizim Gazete

Yıldız Entegre, kapılarda devrim yaptı!

-yildiz-entegre-kapilarda-devrim-yapti

Yıldız Entegre, kapılarda devrim yaptı! Yıldız Entegre gizli menteşeli, boyanabilir ve 220/240 cm’lik kapılarla sektöre öncülük ediyor
04 Temmuz 2019 Perşembe 09:37

 Yıldız Entegre, kapılarda devrim yaptı!

 

Yıldız Entegre gizli menteşeli, boyanabilir ve 220/240 cm’lik kapılarla sektöre öncülük ediyor

 

Yıldız Entegre kapı markası VarioDor ürün yelpazesine üç yeni ürün ekledi. Gizli menteşeli kapılarla mekanlara derinlik ve estetik katan VarioDor’un bir diğer yeni ürünü ise istenen renge boyanan kapılar oldu. Fabrikadan son kat boyaya hazır halde çıkan kapılar, kolay bir şekilde istenilen renge boyanabiliyor. Bu ürünüyle “renkli kapı pahalı ve lüks” algısını da kıran Yıldız Entegre, yurt dışı ve yurt içinde uzun kapıya olan talebi karşılamak için de 220/240 cm’lik kapı üretmeye başladı… 

 

Bir süredir sürdürdüğü kurumsal kimlik ve dijital dönüşümünü başarılı bir şekilde olgunluk seviyesine getiren Yıldız Entegre, dekorasyon dünyası için art arda yeniliklere imza atıyor. Tüm ürünlerini “Yıldız Home, Yıldız Trend ve Yıldız Master” çatı markaları altında toplayan Yıldız Entegre, parkenin ardından kapılarda da yepyeni ürünlerle sahneye çıktı.

 

 

 

Türkiye’de 7 mm. kalınlığındaki tek parke üreticisi olan Yıldız Entegre, VarioDor markalı kapılarına 3 yeni seçenek daha ekledi. Gizli menteşeli, boyanabilir ve 220/240 cm uzunluğunda kapılar üreten şirket, evlere ve ofislere yeni bir kimlik kazandırmayı hedefliyor.

 

 

 

VarioDor kapılarında yepyeni seçeneklerle tüketicilere yeni fırsatlar sunduğunu söyleyen Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin, “Her zaman olduğu gibi yine sektörümüze öncülük etme misyonumuz doğrultusunda yeni ürünlerle pazarı domine etmeye devam ediyoruz. Parke sektöründeki Soft Series’in ardından şimdi de 3 yeni kapı seçeneğimizle tüketicilerimize sunduğumuz fırsatları artırıyoruz. Gizli menteşeli, boyanabilen ve 220/240 cm uzunluğundaki kapılarımızın yeni dekorasyon trendlerine de yön verecek” şeklinde konuştu.

 

 

 

Mekanlara kalite, şıklık ve derinlik katıyor

 

Gizli menteşeli kapı: VarioDor ürün serisine yeni bu üründe menteşeler, kapı ve kasaların içine gömülerek, kapı kapandığında gözükmeyecek şekilde yerleştiriliyor. Kalite vurgusunun yanı sıra kullanıldığı alanlara çok yönlülük, bütünlük ve derinlik katan bu kapılar, nesneleri arka planda bıraktığı için minimalist bir yaklaşıma da olanak sağlıyor.

 

 

 

VarioDor’un tüm Alize ve Classic serisindeki kapılara talep doğrultusunda uygulanabilen gizli menteşeli kapılar, uzun ömürlü kullanım, uygulama ve montaj kolaylığının yanı sıra şık ve estetik bir görünüm sunuyor.

 

 

 

Boyanabilir kapılar: Eviniz ya da işyeriniz için kapı seçmeniz gerektiğini düşünün. Renk olarak ya beyaz ya da kahverengi tonları dışında seçenek yok denecek kadar az. İstediğiniz renkte kapı yaptırmayı tercih ettiğinizde de işçilik maliyeti artıyor, teslimat süreleri uzuyor. Bu açığı fark eden Yıldız Entegre, artık tüketicilere istediği renk kapı hem de marangozlara istenilen renkte kapı tercihi sunuyor.

 

 

 

Son kat boyaya hazır yüzey şeklinde üretilen kapılarda boya çatlaması ve buruşma kusurlarını ortadan kaldıran bir yöntem kullanılıyor. Her tür boya ile istenilen kalitede yüzey elde etme imkanı sunulduğu gibi astar ve dolgu işlemi gerektirmediği için maliyetleri düşürüyor.

 

 

 

Ayrıca ahşap tabaka ile son kat boya tabakası arasında esnek boyanabilir folyo olduğundan zamanla tüm ahşap boyamaların kronik problemi olan “boya çatlaması ve özellikle derz kısımlarında yaşanan renk değişiklikleri” yaşanmadığı gibi astar folyo kaplamalı ürünlerde ahşap ile boya direkt olarak temas etmediğinden kapıdaki “kamburlaşma” riski de ortadan kalkmış oluyor.

 

Yıldız Entegre, bu yeni ürün serisiyle piyasada var olan yerleşmiş olan “renkli kapı lüks ve pahalıdır” algısını da değiştirmiş oldu.

 

 

 

220/240 cm’lik kapılar: VarioDor serisinin son ürünü ise 220/240 cm’lik kapılar. Uzun kapılar, bir süredir Ortadoğu ve Arap coğrafyasından büyük talep görmeye başlamıştı, öte yandan yurt içinde de bölgesel olarak imar değişkenliği gösteren illerde 300-350 cm tavan yüksekliği olan mekanların sayısı artıyor. Yıldız Entegre 220/240 cm uzunluğundaki kapılarla hem yurt dışı pazarların ihtiyacını karşılayacak hem de yurt içinde artan talebe yanıt verecek.

 

 

 

Detaylı bilgi için:

 

Yasemin Sayın

 

KIMIZandKIMIZ

 

yaseminsayin@kimiz.com.tr

 

 

 

 

Yıldız Entegre Hakkında

 

Yıldız Entegre, 1890 yılında Trabzon’da kereste ticareti ile başlayan iş hayatında kazandığı deneyimleri, 1982 yılında kurumsallaşma hamlesiyle ileriye taşıyarak orman ürünleri sektöründe global bir oyuncu olmayı başardı.

 

 

 

Girişimci ve yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratan Yıldız Entegre, Türkiye’nin en büyük 50 sanayi şirketinden birisidir. Dünya’da orman ürünleri sektöründe yer alan ilk 10 şirket arasındadır. 1.725.000 m²’ den fazla alanda kurulu bulunan, farklı coğrafyalardaki 7 üretim tesisi, 3 liman terminali ve 3 deposu ile çalışmalarını ‘Doğaya ve insana saygı’ ilkesiyle gerçekleştiren Yıldız Entegre tüm üretim tesislerinde toplam 12.000 m3/gün levha üretim kapasitesine sahiptir.

 

 

 

Yıldız Entegre Türkiye, Romanya ve Slovenya’da bulunan üretim tesislerinde; MDF, MDFlam, sunta, suntalam, laminat parke, boyalı levha (mdf, sunta), kapak panel, lak panel, mdf kapı, kapı paneli, emprenyeli kağıt ile tutkal üretimi gerçekleştirmektedir. ABD’de ise liman terminalleri yer almakta olup üretim için gerekli olan hammadde kaynaklarının tedarik edilmesi, depolanması ve lojistik hizmetlerin sağlanmasına çalışmaktadır.

 

 

 

Şirketimizin amiral gemisi Kartepe Tesisi, dünyanın tek çatı altında kurulmuş en büyük entegre MDF üretim tesisi olma özelliğini bugün hâlâ gururla taşımaktadır. Global bir marka olma yolunda ilk adımlarını ABD yatırımı ile hayata geçiren Yıldız Entegre; Romanya ve Slovenya’daki üretim tesisleriyle Avrupa, Kuzey Afrika, Rusya ve Türk Cumhuriyetleri’ndeki varlığını güçlendirmektedir.

 

Yıldız Entegre, farklı ihtiyaçlara yanıt veren geniş ürün yelpazesiyle doğanın estetiğini, yaşadığımız tüm alanlara taşıyarak. "Bugün ürettiklerimiz, yarınlarımızı tüketmesin” anlayışıyla hem günümüz hem de gelecek kuşaklar için sorumluluk bilinciyle çalışıp, Kendi kaynaklarıyla gerçekleştirdiği binlerce ağaç dikiminin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte birçok çevreci, toplumsal ve kültürel etkinliğe de imza atmaktadır.Haber okunma sayısı: 841

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Eğitime desteğimiz her zaman sürecek

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Yarımca Ortaokulu, Hedise Evyap İlkokulu ve Körfez Fen Lisesi’ni

Başkan Söğüt, “Bizim tek derdimiz hizmet”

Körfez’de Halk Meclisi Toplantısı Hacı Osman Mahallesi ile devam etti. “Siyaseti kapıda bırakarak içeriye

Körfez Belediyesi’nde eğitimler sürüyor

Körfez Belediyesi’nde üst düzey yöneticilere yönelik ‘Stratejik Plan Yazılımı ile İç Kontrol ve Risk

Körfez’de sonbahar temizliği

Körfez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde bahar temizliği kapsamında mahalle

Körfez ilçesi sahil parkları tertemiz

Büyükşehir Belediyesi ekipleri Körfez ilçesi sahil parklarında günlük temizlik çalışması yapıyor

Pazarlarda sıkı denetim

örfez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların güvenli ve huzurlu bir şekilde alışveriş

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI