17 Ocak 2018 Çarşamba

Bizim Gazete

Tekzen, mağaza yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor!

-tekzen-magaza-yatirimlarina-hiz-kesmeden-devam-ediyor

Tekzen, mağaza yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor!
15 Temmuz 2017 Cumartesi 09:27

 Tekzen, mağaza yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor!

 

Tekzen, 13 yıldır faaliyet gösteren “İzmit Outlet” mağazasını daha iyi hizmet sunmak amacıyla, İzmit 41 Burda AVM’ye taşıdı.

 

Türkiye’nin ilk ve tek yüzde yüz yerli sermayeli ev güzelleştirme merkezi Tekzen, bir yandan yurt içinde mağazalaşma atağını sürdürürken, var olan mağazalarını da yenilemeye devam ediyor. Tekzen, son olarak İzmit Outlet mağazasını 41 Burda AVM’ye taşıdı. 

“Hızla büyümeye devam ediyoruz.”

Tekzen Pazarlama Müdürü Mehmet Cem Kızılkaya, İzmit 41 Burda AVM Tekzen mağazası açılış töreninde şu bilgileri verdi: “Tekzen olarak hedeflerimiz doğrultusunda hızla büyümeye devam ediyoruz. Başarılı iş sonuçlarımızın, uzun vadeli stratejik bakış açımızın, finansal sağlamlığımızın ve kurumsal yönetime verdiğimiz önemin şirketimizin yüksek performansına yansıdığını memnuniyetle görüyoruz. Tekzen, 2016 yılında ciro bakımından memleketin 265. büyük şirketi, perakende sektörünün ise 16. büyük zinciri olarak Türkiye’nin yükselen bir değeri haline gelmiştir. Bu yıl 121 olan mağaza sayımızı 130’a çıkarmayı hedefliyoruz. Bir yandan yeni mağazalar açarken, var olan mağazalarımızı da müşterilerimize daha konforlu alışveriş ortamı sunmak için yenilemeye devam edeceğiz. 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren İzmit Outlet mağazamızı da, daha ferah bir ortamda, rahat alışveriş yapılabilecek şekilde düzenleyerek 41 Burda AVM’ye taşıdık. Tekzen olarak her zaman müşteriyi anlayan, ihtiyacına uygun tavsiyeler veren, güler yüzlü, dürüst ve bilgili personel istihdam ediyoruz. Çünkü ziyaretçilerimizin mağazamızdan memnun ayrılmasını çok önemsiyoruz. Çalışanlarımıza da bu değerler doğrultusunda eğitim veriyoruz. İzmitlilerin yeni mağazamızda sunulan hizmetten memnun kalacağına inancımız tamdır. Yeni mağazamızın hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

 

Tekzen 41 Burda AVM mağaza açılış törenine; Tekzen Pazarlama Müdürü Mehmet Cem Kızılkaya, Tekzen Operasyon ve Emlak Geliştirme Müdürü Hüseyin Menteşe, Tekzen Bölge Müdürleri Ali Aksoy ve Eren Tezcan ve çok sayıda davetli katıldı.

 

1498 m2’lik bir alana sahip Tekzen 41 Burda AVM mağazası, mobilyadan ev ve mutfak gereçlerine, inşaat ve tesisat malzemelerinden elektrik ve aydınlatma ürünlerine, bahçe dünyasından evcil hayvan dünyasına kadar binlerce çeşit ürün ile hizmet vermeye devam edecek.Haber okunma sayısı: 654

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Körfez’de 2018’in ilk meclisi yapıldı

Körfez’de 2018’in ilk meclisi yapıldı

Kanallar temizleniyor

Kanallar temizleniyor

Sarmaşık Dere’ye araç geçiş köprüsü

Sarmaşık Dere’ye araç geçiş köprüsü

Hereke sahilindeki otopark genişletildi

Hereke sahilindeki otopark genişletildi

Körfez Savcılığından Dev Holdinge Operasyon

Milliyet ve Hürriyet gazetesinin haberine göre Kocaeli Körfez Cumhuriyet Başsavcılığı yürüttüğü akaryakıt

Söğüt’ten Baran’a ilk ziyaret

Baran : Teşkilatlarımızın fikri bizler için önemlidir

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI