10 Temmuz 2020 Cuma

bizimgazete

Sepaş Enerji taksitli ödeme seçeneklerini genişletti

-sepas-enerji-taksitli-odeme-seceneklerini-genisletti

Sepaş Enerji taksitli ödeme seçeneklerini genişletti
10 Haziran 2020 Çarşamba 13:52

 Sepaş Enerji taksitli ödeme seçeneklerini genişletti

 

Sepaş Enerji güçlü teknolojik alt yapısı sayesinde, farklı hizmet kanallarından elektrik faturası veya güvence bedeli ödemelerinde 9 aya kadar taksit imkânı sunuyor.

 

 Kovid’19 salgınıyla mücadele kapsamında elde edilen başarılı sonuçlar sonrasında normalleşme sürecine girildi. Sokağa çıkma kısıtlaması ve ev-ofis uygulaması gibi tedbirler 1 Haziran itibarıyla yerini “yeni normal” adı verilen sürece bıraktı. Mart ayı ortalarında başlayan salgın riskine karşı vatandaşlar iki ayı aşkın süre boyunca evlerinde kalırken, hane içi elektrik kullanımı arttı. Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce başta olmak üzere tüm Türkiye’de 1,8 milyon müşterisine elektrik tedarik hizmeti veren Sepaş Enerji, ödeme kolaylığı sağlayan taksitli elektrik faturası ve güvence bedeli ödemelerinin hizmet kanallarını genişletti. Yeni kapsam sayesinde aboneler, Müşteri Hizmetleri Merkezleri ve Çağrı Merkezinden de taksitli ödeme yapabilecek.

 

Normalleşme süreci beraberinde yenilikler de getirdi. Tüketim alışkanlıklarında online kanallar ön plana çıktı. Dijitalleşmenin hayatın ayrılmaz parçası haline geldiği “yeni normal” döneminde Sepaş Enerji, teknolojik yatırımlarıyla abonelerine pratik ve güvenilir çözümler sunuyor. Dijital dönüşüm stratejisi doğrultusunda, web sitesinden yapılan ödemelerde uzun zamandır devam etmekte olan taksitli fatura ödeme imkanının kapsamına, diğer ödeme kanalları da eklendi Genişleyen kapsamla birlikte; müşteri hizmetleri merkezlerinde konumlanan tabletler aracılığıyla, güncel ya da geçmiş elektrik faturaları ve yeni abonelik işlemleri sırasında ödenmesi gereken güvence bedelleri kredi kartına 9 aya varan taksitle ödenebilecek. Mobil pos cihazı aracılığıyla aboneler ister kendi başlarına isterse de müşteri temsilcisi yardımıyla ödemelerini taksitlendirebilecek. 

 

Bununla birlikte, müşteriler 9 aya varan taksit imkanından, evlerinden çıkmadan 444 5 186 numaralı çağrı merkezini arayarak veya www.sepas.com.tr web sitesindeki online işlemler menüsü aracılığıyla da yararlanabilecek.

 

Ödeme yapılan kredi kartına ait banka tarafından taksit sayısına göre belirlenen vade farkı oranları; çağrı merkezi, web sitesi ya da müşteri hizmetleri merkezlerinden öğrenebilir, konuyla ilgili daha detaylı bilgiye www.sepas.com.tr adresinden ulaşılabilir.

 

Tüm bunların yanı sıra,aboneler fatura ödemeleriniFaturamatik Premium Hizmet Noktaları, Sepaş Enerji web sitesi, anlaşmalı bankaların gişe, ATM veya internet bankacılığı hizmetleri ve otomatik ödeme talimatları üzerinden ya da PTT şubelerinden de gerçekleştirebilecek.

 Haber okunma sayısı: 4534

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

NAZENDE HİZMETE BAŞLADI

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, AK Parti, MHP, CHP ve İYİ Parti İlçe Başkanı ile meclis üyelerini

Yeni pazar yeri için kuralar çekildi

bölgesindeki pazar alanındaki tezgah yerleri için kura çekimi gerçekleştirildi. Başkan Söğüt, “Çok güzel

Başkan Söğüt´ten YKS Mesajı

Başkan Söğüt´ten YKS Mesajı

Büyükşehir’den YKS’ye gireceklere ücretsiz ulaşım

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi 27 - 28 Haziran günleri YKS sınavına girecek görevli, öğrenciler ve aileleri

Hiçbir işçimizin hak kaybı olmayacak

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, ‘Kısa Çalışma Ödeneği’ ile ilgili yaşanan süreçle ilgili

Körfez’de KHK’lı işçilere 2 milyon lira ödeme

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, KHK ile kadroya geçen işçilere verdiği sözü tuttu. Yasal engeller

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI