19 Temmuz 2018 Perşembe

Bizim Gazete

SEDAŞ’ın İMİ Conferences Etkinliğinde Başarılı Performans Tanıtımı

-sedasin-imi-conferences-etkinliginde--basarili-performans-tanitimi

SEDAŞ’ın İMİ Conferences Etkinliğinde Başarılı Performans Tanıtımı
03 Nisan 2018 Salı 12:19

 SEDAŞ’ın İMİ Conferences Etkinliğinde


Başarılı Performans Tanıtımı


SEDAŞ, İMİ Conferences Call Center Etkinliğinde, Çağrı Merkezinde 2017 yılında ilk 20 saniyede cevaplanan çağrı oranını yüzde 89’a, toplam cevaplama oranını yüzde 97’ye, ulaşılabilirlik seviyesini yüzde 99,62’ye  taşımasıyla ilgili başarılı uygulamalarını anlattı.
 


EPDK yetkilileri ve sektör temsilcilerinin katılımı ile İMİ Conferences tarafından İstanbul'da düzenlenen “Çağrı Merkezlerinde Enerji Sektörüne Yönelik Çözümler” konulu etkinliğe, SEDAŞ Müşteri İletişim Koordinasyon Sorumlusu Efsun Ergin panelist konuşmacı olarak katıldı. Efsun Ergin,  regülasyonun sektördeki etkilerini, çağrı merkezi hizmetlerindeki gelişmeleri ve SEDAŞ’ın istihdama katkı sağlayarak, 2016 yılında Çağrı Merkezi’nde çalışan sayısı 49 iken, 2017 yılında bu sayıyı müşteri memnuniyeti için yüzde yüzün üzerinde artırdığı ve Çağrı Merkezi çalışan sayısını 125 kişiye çıkardığını, ayrıca  Alo186 SEDAŞ Çağrı Merkezi aramalarında “Cevaplama Oranı” için EPDK tarafından belirlenen yüzde 95 oranının üzerine çıkıldığını ve  başarılı cevaplama oranının yüzde 97 olarak gerçekleştiğini, SEDAŞ’ın, 2017 yılı ulaşılabilirlik seviyesi’ni de yüzde  99,62’ye  taşıdığını belirtti. Ergin, SEDAŞ’ın çözüm odaklı projelerini 2018 yılında da sürdüreceğini belirtti. 


TÜKETİCİ MEMNUNİYETİ ÖNCELİKLİ KONU 


Hizmet planlamalarında regülasyonların temel etkenlerden biri olduğu enerji sektöründeki son düzenlemeler, tüketici memnuniyetini en öncelikli konular arasına taşırken, bu doğrultuda, EPDK regülasyonları, enerji sektörü için olduğu kadar sektöre hizmet sunan çağrı merkezlerinin de 2018 yılındaki gündemini oluşturuyor. Outsoutce, teknoloji ve enerji firmalarının yetkililerini buluşturan Enerji Piyasası Denetleme Kurulu Grup Başkanı Çetin Kayabaş’ın da konuşmacılar arasında yer aldığı  etkinlikte, regülasyonlar konusundaki son gelişmeler ve enerji sektörünü bekleyen yenilikler katılımcılarla paylaşıldı. İMİ Conferences Call Center etkinliğinde, enerji sektöründe kullanıcıları ve hizmet verenleri bekleyen yenilikler, enerji piyasasının müşteri memnuniyeti konusunda planlamaları ve çağrı merkezlerinin bu hizmet planlamalarının neresinde olduğu gibi sorulara yanıt arandı. İMİ Conferences etkinliğine, enerji dağıtım ve enerji satış şirketleri, outsource çağrı merkezleri, altyapı çözümleri sunan firmalar, insan kaynakları yöneticileri, çağrı merkezi operasyon yöneticileri, BT yöneticileri, hukuk departmanları katıldılar. Haber okunma sayısı: 1154

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Körfez’de ‘teşekkür’ turu devam ediyor

Körfez’de ‘teşekkür’ turu devam ediyor

Körfez'de dereler temizleniyor

Körfez'de dereler temizleniyor

Körfez’e kiraz figürlü aydınlatma direkleri

Körfez’e kiraz figürlü aydınlatma direkleri

Çalışma bitmek üzere asfalt için geri sayım

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran Baran, tarih verdi; Çalışma bitmek üzere asfalt için geri sayım

İlimtepelilerin tüm sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak

İlimtepelilerin tüm sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak

Bittiğinde alt yapı sorunu kalmayacak

Bittiğinde alt yapı sorunu kalmayacak

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI