23 Nisan 2019 Salı

BİZİM GAZETE

SEDAŞ İLE MUHTARLAR DERNEK BAŞKANLARI BİR ARAYA GELDİ

-sedas-ile-muhtarlar-dernek-baskanlari-bir-araya-geldi

SEDAŞ İLE MUHTARLAR DERNEK BAŞKANLARI BİR ARAYA GELDİ
24 Ekim 2018 Çarşamba 16:17

 SEDAŞ İLE MUHTARLAR DERNEK BAŞKANLARI BİR ARAYA GELDİ

 

 

 

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ) Dağıtım Direktörü Dr. Ersan Şentürk, Türkiye Muhtarlar Derneği Şube Başkanı Vedat Yoldaş’ı ve beraberindeki, Kocaeli İli ve İlçelerinin Muhtarlar Dernek Başkanlarını bir otelde yapılan toplantıda ağırladı. 

 

 

Toplantıda Müşteri Hizmetleri Grup Müdürü Orhan Sönmez, Şebeke İşletme Grup Müdürü Burhan Ak, Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Erkovan, Şebeke Operasyon Müdürü Gürcan Seymen, Şebeke Bakım Müdürü Murat Özdil, Kocaeli İli Şebeke Operasyon Yöneticisi Çınar Aslan, Kocaeli Şebeke Yapım İşleri Sorumlusu Özkan Soğancı,  Teknik Destek Help Desk  Uzmanı Burçin Başcı da katıldı.

 

“MUHTARLARA ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ”

 

SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr.Ersan Şentürk toplantı açılışında, en önemli paydaşlarımız arasında yer alan muhtarlarımızın  kendilerinden, talep ve önerilerini almak ve yüz yüze iletişimde bulunmak üzere onlarla  bir araya gelmekten onur duyuyoruz. Muhtarlar olmadan olmaz. Muhtarlar bulundukları mahalleleri ve köyleri burada yaşayan vatandaşlarımızı, halkımızı temsil ediyorlar. Onların adına bizimle iletişim kuruyorlar. Bu vesile ile kendilerinin Muhtarlar Gününü en içten duygularımla kutluyorum. Gerek milleti, gerekse devleti temsil gibi önemli bir görevi özverili çalışmalarla yürüten muhtarlarımıza,  hizmetlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Bu toplantıların iletişim açısından çok faydalı olduğunu düşünüyoruz. SEDAŞ’ın kendisini ve faaliyetlerini anlatması için de bu toplantının bizler için de çok faydalı olduğunu düşünüyoruz. Süreçlerimizi nasıl işlettiğimiz hakkında, yatırımlarımız ve projelerimiz ile ilgili bilgilendirmeleri sağlıyoruz.”dedi.

 

“DAĞITIM ŞİRKETİ İLE GÖREVLİ TEDARİK ŞİRKETİ KARIŞTIRILIYOR”

 

SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr.Ersan Şentürk, SEDAŞ’ın elektrik satışı ve elektrik tüketim bedeli fatura tahsilatı yapmadığını, ödeme noktaları ile ilgili faaliyetinin olmadığını belirterek, SEDAŞ elektrik dağıtım faaliyeti içinde yatırım, aydınlatma, sayaç okuma, kayıp kaçak mücadelesi, arıza bakım onarım faaliyetlerini sürdürmektedir. 2013 yılından bu yana hukuki ve fiziki olarak ayrıştırılan faaliyetler kapsamında süreç bu şekilde işletilmektedir. Ancak halen Dağıtım Şirketi olan SEDAŞ ile Görevli Tedarik Şirketinin ve Perakende Elektrik Satış Şirketlerinin faaliyeti birbirine karıştırılmaktadır” dedi.   

 

MUHTARLAR TEŞEKKÜR ETTİLER

 

Toplantı sırasında muhtarlar dernek başkanları kendi bölgelerinin elektrik  şebekeleriyle ilgili talepleri ve elektrikle ilgili önerilerini ilettiler. Türkiye Muhtarlar Derneği Şube Başkanı Vedat Yoldaş ve berberindeki tüm ilçe muhtarlar dernek başkanları, “SEDAŞ’ın yöneticileri böyle bir etkinlik düzenlediği ve paydaşlarına  zaman ayırdıkları için, taleplerimizle  yakından ilgilendikleri ve toplantıda ev sahipliği yaparken, misafirperver bir yaklaşım gösterdikleri için   Dr.Ersan Şentürk’e ve SEDAŞ yöneticilerine  çok teşekkür ederiz” dediler. SEDAŞ Dağıtım Direktörü Dr. Ersan Şentürk, bu haftayı muhtarlar haftası olarak değerlendiriyoruz, muhtarlarımızla işbirliğini çok önemsiyoruz diyerek, Türkiye Muhtarlar Derneği Şube Başkanı Vedat Yoldaş ve tüm muhtarlar adına kadın muhtar Bilge Saral’a  çiçek takdim etti. Toplantı bitiminde günün anısına hep birlikte fotoğraf çektirildi.Haber okunma sayısı: 989

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Körfez’de ilk meclis toplantısı

Körfez Belediyesi Nisan Ayı Meclis Toplantısı Şener Söğüt’ün başkanlığında gerçekleştirildi.

Faruk Denli ve İbrahim Çırpan Başkan Yardımcısı oldu

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, iki başkan yardımcısını belirledi. Bu görevlere Faruk Denli ve

Kaymakam Can’dan Başkan Söğüt’e ziyaret

Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can, Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ü makamında ziyaret etti,

Şener Söğüt ilk atamasını gerçekleştirdi

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, ilk atamasını gerçekleştirdi. Özel Kalem Müdürlüğü görevine

Söğüt, “Şimdi hizmet zamanı”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, görev devir-teslimi sonrasında makamında tebrikleri kabul etti.

Körfez’de türkü ve şiir dolu gece

Körfez İgsaş Ortaokulu öğretmenleri tarafından hazırlanan ‘Türkülerle Şiirler’ programı, Körfezlilere

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI