25 Haziran 2019 Salı

BİZİM GAZETE

Körfez Ticaret Odası Mart Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

-korfez-ticaret-odasi-mart-ayi-meclis-toplantisi-yapildi

Körfez Ticaret Odası Mart Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
29 Mart 2019 Cuma 14:34

 Körfez Ticaret Odası Mart Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Körfez Ticaret Odası Mart Ayı meclis toplantısı meclis başkanı Güngör Ayhan başkanlığında yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. 

Körfez Ticaret Odası Mart Ayı meclis toplantısı meclis başkanı Güngör Ayhan başkanlığında yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk’ün ay içinde yapılan faaliyetler ve ülke gündemi ile ilgili yaptığı bilgilendirmeler, komite sunumları, üye tanıtımları ve geçmiş dönem yöneticilere verilen plaket takdimleri başlıkları altında yapılan toplantıda konuşan Öztürk Milli istihdam seferberliği’nin önemine vurgu yaptı.

Milli İstihdam Seferberliğine desteği hatırlattı

‘’Biliyorsunuz, Ülkemizde ve ilimizde ki en önemli konu bugünlerde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan istihdam seferberliği. Çatı kuruluşumuz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği başta olmak üzere bu konu ile ilgili pek çok kurum ve kuruluşta çalışmalar yürütmektedirler. Oda olarak bizlerde bir kez daha buradan vurgulamak isteriz ki milli istihdam seferberliğine Körfez Ticaret Odası olarak tam destek veriyor, siz meclis üyelerimiz ve üyelerimizden de bu konuda destek beklediğimizi dile getirmek istiyoruz’’ dedi.KOCAELİ’DE SEÇİMLER BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE GEÇMEKTEDİR

 

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler ile ilgili konuşan Öztürk ‘’Geçmişten bugüne baktığımız zaman Kocaeli’de seçimler, birlik ve beraberlik içerisinde ve kardeşlik, karşılıklı anlayış ve hoşgörü çerçevesinde gerçekleştirilmiş, vatandaşlarımız ve ilimizde yaşayan seçmenlerimiz sandığa katılma ve seçmen iradesiyle sandıkla buluşma noktasında Türkiye ortalamasının her zaman üzerinde olmuştur. Bizim Körfez Ticaret Odası temennimiz, her seçmenin bir vatandaşlık görevi oy kullanım oranının en iyi seviyelerde olması ve gerçekleştirilecek olan seçimlerin huzur ve güven ortamı içinde yapılması ve hangi parti ve kişi kazanırsa kazansın Kazanan ilçemiz, ilimiz ve ülkemiz olsun diyoruz’’ dedi. 

 

KTO KOMİTELERİ ÇALIŞMALARINI MECLİSTE ANLATMAYA DEVAM EDİYOR

 

Körfez Ticaret Odası Mart Ayı meclis toplantısında her ay gerçekleştirilen komite sunumları kısmında bu ay 9. Komite üyesi Bahattin Taş Motorlu Taşıtlar Vergileri, 13.komite üyesi İdris Cömert KOSGEB desteklerinden eğitim sektörünün de yararlanması, 5. Komite başkanı Muhammet Yasin Kabadayıoğlu gıda sektöründe KDV oranları, 4. Komite başkanı Halil Küçük yetki belgeleri ve 7. Komite başkanı Yunus Coşkun ise PVC Kaplı Branda, PE Branda, Branda ve Tentenin Alım-Satım Esnasında Uygulanan KDV Farkları ile ilgili meclis toplantısında bilgilendirme sunumları yaptılar.

 

ÜYE TANITIMLARRI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

Körfez Ticaret Odası Mart Ayı meclis toplantısında İşler Yayın Grubu firma sahibi Mehmet Bildirici ve Kırveli Yapı ve mühendislik firma sahibi Rasim Kırveli meclis üyelerine firma tanıtımları gerçekleştirdiler

 

GEÇMİŞ DÖNEM YÖNETİCİLERİNE PLAKET TAKDİMİ DEVAM EDİYOR

 

Körfez Ticaret Odası yeni yönetimi göreve geldiği günden bu yana devam eden geçmiş dönem odada görev yapan yöneticilere plaket takdimi bu ay da devam etti. 2011-2013 yılları arasında mecliste görev alan Esener Maçil’e, 2009-2018 yılları arasında mecliste görev alan Âdem Çakır’a ve 2009-2010 yılları arasında görev alan Tazebey Yaşin’e odaya verdikleri hizmetler için teşekkür plaketi takdim edildi.

 Haber okunma sayısı: 1401

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Başkan Söğüt, “Kültürümüz bizim en büyük zenginliğimiz”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Yarımca sahilinde Körfez Muşlular Derneği tarafından düzenlenen

Zabıta ve polisten ‘çekçek’ denetimi

Körfez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki ‘çekçekçi’ diye

Başkan Söğüt, “Kendilerine olan güvenleri artıyor”

Petkim Park Halk Eğitim Merkezi Kursiyerleri tarafından hazırlanan serginin açılışına katılan Başkan Şener

Körfez’de yabani ot temizliği

Körfez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehrin dört bir yanındaki park ve yeşil alanlardaki

Başkan Söğüt, “Daha çok genci sporla buluşturacağız”

Körfez Belediyesi Gençlerbirliği Spor Kulübü’nün olağanüstü genel kurulunda konuşan Başkan Şener

Körfez’de Ekin Uzunlar rüzgarı

Altın Kiraz Festivali’nin ikinci gününde sahne Ekin Uzunlar’ın oldu. Tütünçiftlik Kültür Merkezi

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI