18 Ekim 2019 Cuma

BİZİM GAZETE

Körfez Ticaret Odası Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

-korfez-ticaret-odasi-haziran-ayi-meclis-toplantisi-yapildi

Körfez Ticaret Odası Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
27 Haziran 2019 Perşembe 14:42

 Körfez Ticaret Odası Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Körfez Ticaret Odası Haziran Ayı meclis toplantısı Güngör Ayhan Başkanlığında, Kocaeli Deniz Ticaret Odası Şube Başkanı Vedat Doğusel ve Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya’nın katılımı ile gerçekleştirildi

Körfez Ticaret Odası Haziran Ayı meclis toplantısı Güngör Ayhan Başkanlığında, Kocaeli Deniz Ticaret Odası Şube Başkanı Vedat Doğusel ve Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya’nın katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantıda Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya gazetecilik yetki belgesi şartlarını meclis üyeleri ve galerici üyelere anlattı.

ÖZTÜRK AY İÇİNDEKİ FAALİYETLERİ ANLATTI

Haziran Ayı meclis toplantısın ay içindeki faaliyetlerden bahseden Öztürk Ağadere Caddesi’nde Körfez Belediyesi ve Körfez Esnaf Odası işbirliği ile yapılan panayıra ilginin yoğunluğunda son derece memnun olduklarını bu organizasyonun ilçenin her alanında yapılabilmesi için planlamalar yapılacağını söyledi. Komitelerinin aktif çalışmalarından duyduğu memnuniyeti e dile getiren Öztürk ‘’ komitelerimizin kendi sektörel konularını odamıza çok iyi taşıdıklarını ve bu konuları ivedilikle çözmek için üstün bir çaba sarf ettiklerini söyledi. 



ESKİ YÖNETİCİLERE PLAKET TAKDİMİ DEVAM EDİYOR

Körfez Ticaret Odası aylık olağan meclislerinde odada görev almış eski yöneticilere plaket takdimleri devam ediyor. Bu kapsamda 2009-2018 yılları arasında mecliste görev alan Mehmet Akbulut’a plaket takdimini meclis katip üyesi Kutlu Soner Kayalı, 2009 -2018 yılları arasında yönetim kurulu ve mecliste  görev alan Erdoğan Bozkurt’a plaketini Erdal Yavuz  ve 2009-2018 yılları arasında yönetim kurulunda görev alan Ali Çakır’a plaket takdimini Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya takdim etti.

KOMİTE SUNUMLARI DEVAM ETTİ

Körfez Ticaret Odası Haziran meclisinde komite sunumlarında ise 7. Komite adına Yunus Coşkun beyaz eşya kredi kartı taksitlendirmesi, 14. Komite adına İnan Günay güneş enerji sistemleri, kadın girişimciler kurulu adına Ebru Korkmaz ve Genç girişimciler kurulu adına ise Nihatcan Kırcı söz alarak ay içinde gerçekleştirdikleri faaliyetler hakkında detaylı bilgilendirmelerde bulundular.

 

ÜYE TANITIMLARI DEVAM EDİYOR

Körfez Ticaret Odası meclislerinin en önemli gündem maddelerinden birini oluşturan üye tanıtımları kısmında ise Simya Koleji adına Cihan Atik ve Kocaeli Basım adına ise Osman Altan sunum gerçekleştirerek firmalarını meclis ve komite üyelerine anlattılar

 

KTO MECLİSİNİN KONUĞU TİCARET İL MÜDÜRÜ OLDU

Körfez Ticaret Odası meclis toplantısına katılan Ticaret il Müdürü Veysi Uzunkaya  Körfez Ticaret Odası meclis ve komite üyeleri ile galerici üyelere yönelik olarak yeni çıkan yönetmelikler ve  galericilik yetki belgesi şartları ile ilgili bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi.



Haber okunma sayısı: 816

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Eğitime desteğimiz her zaman sürecek

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Yarımca Ortaokulu, Hedise Evyap İlkokulu ve Körfez Fen Lisesi’ni

Başkan Söğüt, “Bizim tek derdimiz hizmet”

Körfez’de Halk Meclisi Toplantısı Hacı Osman Mahallesi ile devam etti. “Siyaseti kapıda bırakarak içeriye

Körfez Belediyesi’nde eğitimler sürüyor

Körfez Belediyesi’nde üst düzey yöneticilere yönelik ‘Stratejik Plan Yazılımı ile İç Kontrol ve Risk

Körfez’de sonbahar temizliği

Körfez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde bahar temizliği kapsamında mahalle

Körfez ilçesi sahil parkları tertemiz

Büyükşehir Belediyesi ekipleri Körfez ilçesi sahil parklarında günlük temizlik çalışması yapıyor

Pazarlarda sıkı denetim

örfez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların güvenli ve huzurlu bir şekilde alışveriş

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI