20 Haziran 2018 Çarşamba

BİZİM GAZETE

‘’ÇOCUKLARIN GÖZÜNDEN İGSAŞ’’ ANLATILDI!

-cocuklarin-gozunden-igsas-anlatildi

‘’ÇOCUKLARIN GÖZÜNDEN İGSAŞ’’ ANLATILDI!
19 Temmuz 2017 Çarşamba 09:52

 ‘’ÇOCUKLARIN GÖZÜNDEN İGSAŞ’’ ANLATILDI!

 

İGSAŞ tarafından düzenlenen ‘’Çocukların Gözünden İGSAŞ’’ konulu resim yarışmasının ödülleri sahiplerine dağıtıldı.

 

Türkiye’nin gübre sektöründeki liderlerinden biri olan İGSAŞ tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen, "Çocukların Gözünde İGSAŞ " konulu resim yarışmasının kazananları belli oldu. İGSAŞ çalışanlarının 15 yaş altındaki çocuklarının katıldığı resim yarışması, çocuklarımızın hayal gücünü rahatlıkla sergileyebileceği bir ortam yaratma amacıyla hayata geçirildi. 

Çocukların yeteneklerini geliştirmelerine katkıda bulunmak ve onları teşvik etmek amacıyla düzenlenen resim yarışmasında ‘’Çocukların Gözünden İGSAŞ’ ın resim edilmesi istendi. Yarışma beş ayrı kategoride değerlendirildi. Çocuklar, ‘’Geleceği Yeşertiyoruz’’, ‘’Yaşama Değer Katar’’, ‘’Yaşamın Kalbinde’’, ‘’Hayatınıza Dokunur’’, ‘’Gelecek İçin Üretiyoruz’’ konu başlıklarından birini seçerek hayallerindeki resmi çizdiler. Resimler, İGSAŞ Genel Müdür Turan Tok, Pazarlama Satış ve Sevkiyat Müdür Yardımcısı Vedat Altınok, Dış Ticaret Müdürü Ayşin Donat, İGSAŞ Liman Müdürü Özkan Uygur, Personel ve Sosyal İşler Müdürü Taner Doğan, Amonyak Üretim Müdürü Kutay Durna, Kurumsal İletişim Uzmanı Sercan Karagöz’ün yer aldığı jüri tarafından seçildi.

 

Yarışmada birinciliği Beril Arslan, ikinciliği İrem Suner, üçüncülüğü de Zehra Hazal Çamurcu kazandı. Birinciye Ipad, İkinci ve Üçüncüye Bisiklet verilirken yarışmaya katılan diğer çocuklara da hediye çeki verildi. Yarışmanın sonucu ile ilgili açıklama yapan İGSAŞ Genel Müdürü Turan Tok şunları söyledi:

 

İGSAŞ olarak ilk kez düzenlediğimiz resim yarışması firma bünyesinde çalışanların çocuklarının yoğun katılımıyla gerçekleştirildi. Yarışmaya katılan tüm çocuklara teşekkür ediyorum. Ülkemizin geleceğini çocuklarımıza emanet edeceğiz. Bu yarışmayla, geleceğin bireyleri olan çocuklarda farkındalık oluşturmak ve bu farkındalığı geniş kitlelere ulaştırmayı hedefledik.

 

Aynı zamanda çocuklarımızın sanatsal becerilerinin gelişimine katkıda bulunmaktan da büyük mutluluk duyuyoruz. Bu kapsamda resim yarışmasını önümüzdeki dönemde geleneksel hale getirerek düzenlemeye devam edeceğiz. ’’dedi.

 

İGSAŞ hakkında:

İstanbul Gübre Sanayi A.Ş. (İGSAŞ), 1971 yılında Kocaeli’nin Körfez ilçesinde bir kamu kuruluşu olarak kurulmuştur. Temeli 1974 yılında atılan, 1977 yılında tesisleri bitirilerek amonyak ve üre üretimine başlayan İGSAŞ; özelleştirme kapsamında, 18.03.2004 tarihinde Yıldızlar Yatırım Holding A.Ş. tarafından satın alınmıştır. 2004 yılı sonunda Kütahya Azot Tesisleri de Yıldızlar Yatırım Holding tarafından özelleştirmeden satın alınmıştır ve bugün İGSAŞ Kütahya tesisleri olarak hizmet vermektedir. İGSAŞ, amonyak, üre gübresi ve kompoze gübreleri, ulusal ve Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak üretmeyi, muhtelif cins kimyevi gübreleri de aynı prensipler dahilinde ithal etmeyi, kaliteden taviz vermeden uygun pazar koşullarıyla müşterinin hizmetine sunmayı üretim politikası olarak benimsemiştir. 2017 yılında faaliyete geçen Antalya tesisi ile özel damlama gübreleri ve sıvı gübre üretimiyle hizmet veren İGSAŞ, Kütahya Fabrikasında ise amonyum nitrat, PPAN, Seyreltik nitrik asit, derişik nitrik asit üretimi yapmaktadır.Haber okunma sayısı: 894

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

İdari ve Mali İşler Müdürü Göreve Başladı.

İdari ve Mali İşler Müdürü Göreve Başladı.

Ak Partililer Hacı Osman Mahallesinde Esnaf Ziyareti Yaptı

Ak Partililer Hacı Osman Mahallesinde Esnaf Ziyareti Yaptı

Ulaşımda yaz dönemine geçiliyor

Büyükşehir Belediyesi UlaşımPark, ulaşım araçlarında yaz dönemi sefer saatlerini değiştiriyor

Körfez Devlet Hastanesi’nde Sürpriz İftar

Körfez Devlet Hastanesi’nde Sürpriz İftar

Siyasetimizin özü; Vatandaşa hizmet

Siyasetimizin özü; Vatandaşa hizmet

Körfez Trabzonlular’da devir teslim yapıldı

Körfez Trabzonlular’da devir teslim yapıldı

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI