SAADET

23 Mart 2019 Cumartesi

Bizim Gazete

ÖĞRENCİLERE %28 İNDİRİM İMKANI

ogrencilere-28-indirim-imkani

“KOCAELİ BİR EĞİTİM ŞEHRİ OLMA NOKTASINDA ÇOK ÖNEMLİ MESAFELER ALIYOR”
28 Mart 2018 Çarşamba 09:53

 “KOCAELİ BİR EĞİTİM ŞEHRİ OLMA NOKTASINDA ÇOK ÖNEMLİ MESAFELER ALIYOR”

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği,Kocaeli Şehiriçi Minibüs ve Otobüsçüler Odası ile Kocaeli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası tarafından ilimiz genelinde toplu taşıma araçlarını kullanan öğrencilere %28 indirimli ulaşım desteği sağlayacak, “Toplu Taşıma Hizmetleri Geliştirme ve İyileştirme İşbirliği Protokol İmza Töreni”,Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

AntikkapıRestaurantta gerçekleştirilen törene; Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un yanısıra, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Gebze Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Babür  Özçelik, Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkan Yardımcısı İbrahim Ateş, Kocaeli Şehiriçi Minibüs ve Otobüsçüler Odası Başkanı Mustafa Kurt ve çok sayıda kişi katıldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun konuşmalarının ardından Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy ise yaptığı konuşmalarında; “ Bugün Büyükşehir Belediyemizin sosyal belediyecilik anlamında yürüttüğü çalışmalara ilişkin bir yeni protokolün imza töreninde bir aradayız. Kocaeli; Türkiye’nin önemli bir şehri. Kocaeli; Kocaeli Üniversitemiz ve Gebze Teknik Üniversitemizle 90 bini aşan öğrenci sayısıyla Türkiye’nin üniversite öğrencileri sayısı itibariyle en önemli illerinin başında geliyor. 90 bini aşan öğrenci sayısının daha sağlıklı bir ulaşım hizmeti alabilmesi, öğrencilerin ulaşım hizmetlerindeki maliyetlerinin daha alt seviyelerde tutulabilmesi anlamında Büyükşehir Belediyemiz, Rektörlüklerimiz ve Şoförler Odalarımızla işbirliği içerisinde bir protokol imzalayacağız ve bu protokol önemli katkılar sunacaktır. Kocaeli bir eğitim şehri olma noktasında da çok önemli mesafeler alıyor. Bu protokolün öğrencilerimiz ve şoför esnaflarımız için hayırlı olmasını” dileyen Sayın Valimiz Büyükşehir Belediye Başkanı ve çalışma ekibine teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy ve protokol üyeleri Toplu Taşıma Hizmetleri Geliştirme ve İyileştirme İşbirliği Protokolünü hayırlı olsun dilekleriyle imzalanarak, günün anısına toplu fotoğraf çektirdiler. 

 Haber okunma sayısı: 1103

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


KÖRFEZ GÜNDEMİ

Körfez’de Cumhur İttifakından Gövde Gösterisi

Körfez’de Cumhur İttifakından Gövde Gösterisi

Körfez Belediyesi Meclisinde, Veda Oturumu

Körfez Belediyesi Meclisinde, Veda Oturumu

Yılmaz ve Söğüt Hereke’yi turladı

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ve AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt,

BARBAROS İMAM HATİP ORTAOKULUNDAN ÖRNEK PROJE

BARBAROS İMAM HATİP ORTAOKULUNDAN ÖRNEK PROJE

Körfez’de Şener Söğüt coşkusu

AK Parti’de Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt için düzenlenen aday tanıtım töreninde coşku ve

Aday tanıtım töreni sırası Körfez’de

AK Parti'de belediye başkan adaylarının belirlenmesinin ardından başlayan aday tanıtım töreni, yarın Körfez

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI