11 Aralık 2018 Salı

Bizim Gazete

Diliskelesi Mahallesi’ne Spor Kompleksi İnşaatı Başladı

-diliskelesi-mahallesine-spor-kompleksi-insaati-basladi

Diliskelesi Mahallesi’ne Spor Kompleksi İnşaatı Başladı
30 Mart 2018 Cuma 12:28

 Diliskelesi Mahallesi’ne Spor Kompleksi İnşaatı Başladı


 


Dilovası Belediyesi Diliskelesi Mahallesinde Spor Kompleksi’nin Yapımına Başladı
 


Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Diliskelesi Mahallesi’nde, hem Birçok spor branşlarının yapılabileceği ve insanımızın faydalanabileceği Spor kompleksinin 2018 yılı sonunda hizmete sunulacağının müjdesini verdi.


 


Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar,   Diliskelesi Mahallesine yapılacak Spor kompleksi ile ilgili şu ifadelere yer verdi. “Çocuklarımızın ve gençlerimizin modern bir ortamda, bu tür güzel tesislerde spor yapmalarına imkân sağlamak amacıyla Diliskelesi Mahallesi’nde Spor Kompleksi’nin yapımına başladık.


İçerisinde 45x25 metre genişliğinde kapalı halı saha, soyunma odaları, kafeterya, 180 kişilik tribün ve fitness salonu gibi donatılar yer alıyor. Bu spor kompleksinde yalnızca gençlerimiz değil, her yaştan insanımızın spor yapma, dinlenme ve hoşça vakit geçirme imkânına kavuşacak. İnşaatına başladığımız tesisi 2018 yılı sonunda tamamlayarak Dilovası halkının hizmetine sunmayı hedefliyoruz. Bizler her zaman gençlerimize ve tüm sporcularımıza destek ve omuz vermeye devam edeceğiz.” Spor kompleksimizin Şimdiden tüm Dilovalı hemşerilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.Haber okunma sayısı: 869

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER